Vlčata - pro rodiče

Dobrý den rodiče,
tato část stránek je zase výhradně určena Vám, rodičům našich vlčat. Na tyto stránky budu vyvěšovat veškeré informace týkající se schůzek, výprav atd. Vaši synové budou dostávat i nadále papírky s informacemi, které by Vám měli doma předávat aby si na své povinnosti také trochu mysleli, ale i tak Vám doporučuji tyto stránky průběžně kontrolovat, to že Váš syn nic nepřinesl, neznamená, že nic nedostal, známe to :). V případě nečekaných a zásadních změn Vás samozřejmě budeme kontaktovat i po telefonu.

 

Výprava 9-11.6 2023 do Králík

Přikládám podrobnější informace o plánované výpravě, včetně rozpočtu. Připomínám, do 20.5 potřebuji závazné potvrzení, do 2.6 úhradu, ať mohu vše rezervovat a koupit jízdenky.

Střediskové šátky/trička

 

- Šátek dostane každý z kluků, kdo splní Nováčkovskou zkoušku. Pár jich ho už dostalo, ostatní mají možnost do tábora, eventuelně i během něj zkoušku dohnat. Turbánek (na udržení šátku na krku) dostane každý kdo dojede na tábor ode mne.

- Tričko je za 100 korun a na tábor je potřeba na nástupy (pokud nechcete koupit kroj, v tom případě mne prosím prvně zkontaktujte, ať najdeme nějaký vhodný a ne zbytečně drahý) a na výlety.

 

Tábor 2023:

Seznam věcí a informace:

Přihláška na tábor:

Prosím přinést na schůzku vyplněnou jak přihlášku, tak i dotazník.

Následující prosíme odevzdat v den příjezdu na tábor:

 

Prohlášení o bezinfekčnosti:

 

Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce:

Bude dodáno po doplnění informací vedením střediska

 

Pro případ, že jste zatím nevyplňovali přihlášku do junáka (dlouhodobější nemoc či jakýkoliv jiný důvod), přikládám i ji, opět, stači vytisknout a v pátek na schůzce předat vedoucím, případně naskenovat a odeslat na můj e-mail.

Přihláška mladšího člena:

VĚCI, KTERÉ BY SI VAŠE DÍTĚ MĚLO BRÁT KAŽDÝ TÝDEN NA SCHŮZKU

  1. OBLEČENÍ NA ZAŠPINĚNÍ PŘÍP. I NA ROZTRŽENÍ
  2. PITÍ - pokud možno nee žádné sladké limonády
  3. SVAČINU - něco malého na chuť
  4. TUŽKU - obyč. či propisku
  5. OBALENOU STEZKU - je to knížka, která vlčáky provádí světem skautingu, vysvětluje některé základní pojmy. Pomůcka jak pro vedoucího tak i pro vlčáka při učení se (co a kdy by se v daném věku mělo dítě učit) a zároveň slouží jako jasný ukazatel toho, co už vlče umí (jednotlivé splněné body vedoucí, rodič či starší vlčák podepisuje přímo do stezky).
  6. ŠÁTEK NA HRY (TROJCÍPÝ) - klasický trojcípý šátek, na hry, zdravovědu atd.
  7. UZLOVAČKU - lano délky 2 metry, se zatavenými konci, tloušťky přibližně 5 mm. Buď si sežente vlastní, nebo při různých akcích uzlovačky dokupujeme a dětem rozdáváme.
  8. ZÁPISNÍK - sešit formátu A5, tvrdé desky. Slouží na zápisky, vkládání obrázků, šifer atd.